UWAGA!Poszukiwany jest sponsor dla stronyPrzyjmiemy reklamę na stronęWyslij email z zapytaniem lub nagraj się
na automatyczna sekretarkę
Kamery / TV przemysłowa / monitoring - Elektryk Warszawa i okolice - pogotowie energetyczne - tani elektryk

Kamery / TV przemysłowa / monitoring

Elektryk Warszawa|Usługi elektroenergetyczne


System tv przemysłowej (CCTV) skutecznie pomaga w ochronie mienia i osób. System CCTV powinien zapewniać dobrej jakości obraz, zarówno przy świetle dziennym, jak i nocnym, abyby mógł umożliwić analizę zdarzeń w obiekcie i służyć jako materiał dowodowy. Systemy nadzoru wizyjnego pozwalają na znaczne ograniczenie liczby rozbojów i aktów zachowania aspołecznego, takich jak wandalizm, graffiti oraz kradzieże. Zastosowanie systemu CCTV pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w budynkach i osiedlach, kontrolę linii produkcyjnych, dyskretny nadzór nad pracownikami i towarami, znacznie ułatwia pracę pracownikom ochrony i daje możliwości dużych oszczędności zmniejszając liczbę nadzorujących osób dany teren lub obiekt. Redukuje straty wynikające z działalności przestępczej oraz wydatki związane z zachowaniem porządku.

Na system telewizji przemysłowej składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy urządzenia rejestracji obrazu, kamer przemysłowych (obiektywów), zasilaczy, urządzeń podglądu obrazu:
Kamery stałe (kopułkowe, zintegrowane, w obudowach hermetycznych, pinhole)
Kamery szybkoobrotowe
Kamery sieciowe IP
Monitory
Multipleksery i dzielniki obrazu, rejestratory cyfrowe
Zasilacze
Transformatory wizji po skrętce, zestawy bezprzewodowe

W skład systemu wchodzą rozmieszczone na terenie obiektu kamery w wersjach dobranych do warunków panujących w obszarze podglądu.Najczęściej stosowane są typowe kamery o standardowej rozdzielczości - monochromatyczne 420/480 linii oraz kolorowe - 350 linii, które dobrze spełniają swoją rolę w układach obserwacyjnych.

Stosowanie kamer o zwiększonej rozdzielczości - odpowiednio 570/600 i 460 linii pozwala na odczyt większej ilości szczegółów. Kamery o podwyższonych parametrach, wyposażone w dobrej klasy obiektyw i obudowy z grzałkami wyposażonymi w termostat zapewnią uzyskanie dobrego obrazu w każdych warunkach.

Ze względu na charakter obserwowanego obiektu należy uwzględnić kamery, które mogą być narażone na przypadkowe lub celowe uszkodzenia. W takich przypadkach stosujemy sufitowe kamery kopułowe w wandaloodpornych obudowach z poliwęglanu.

W systemach zawierających kilka lub kilkanaście kamer stosuje się przełączniki wizji umożliwiające sekwencyjne wyświetlanie obrazu na jednym monitorze lub dzielniki obrazu umożliwiające jednoczesne wyświetlanie obrazu ze wszystkich kamer. Rejestracji obrazu dokonuje się cyfrowo na dyskach.

Odpowiednio dobrane urządzenia do montażu mają zastosowanie w każdych warunkach (nawet bardzo trudnych) pracy. Systemy te pozwalają na prowadzenie monitoringu na obszarach o dużej powierzchni, wykrywania zdarzeń, identyfikację osób, szybką transmisję obrazu, jednoczesny dostęp do obrazów ze wszystkich kamer, archiwizację obrazów i danych, szybki dostęp do wybranych części rejestrowanego materiału, uzyskanie wysokiej jakości obrazu umożliwiającego dalszą obróbkę, zabezpieczenie archiwizowanego materiału przed dostępem osób nieuprawnionych, programowania częstotliwości nagrywania i automatycznego nagrywania zdarzeń.

Projektując systemy telewizji dozorowej opieramy sie głównie na urzadzeniach importowanych zaopatrując się w firmie MultisystemPlus. Zapewniamy rozwiązania zarówno dla małych instalacji domowych jak i przemysłowych, do monitoringu pomieszczeń jak i na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych.

 

 

 

Elektryk Warszawa| Pogotowie elektryczne| Instalacje elektryczne| Przyłącza elektryczne| Praca dla elektryka
Przyłącza energetyczne| Świadectwa energetyczne| Instalacje odgromowe| BHP Elektryka

Tani Elektryk - cala Polska | Wyszukaj elektryka | Ogłoszenia Skierniewice | Klimatyzacja wentylacja |
 
ZAMKNIJ:[x]
koparkoladowarka do wynajecia warszawa
Zapraszamy do zkorzystania z naszych usug remontowych
Dekarz 24h - usugi dekarskie dachy,rynny,naprawy
Murowane domki ogrodowe, grille - styliczacja ogrodw profesjonalnie